Dla właścicieli

Wyspa Uznam to firma zajmująca się obsługą wynajmu apartamentów. Właściciele nieruchomości w Świnoujściu i okolicach mogą zaoferować wynajem swojego lokalu. W ramach współpracy oferujemy pełną obsługę całego procesu.

Co zyskują właściciele powierzając nam swoje apartamenty?

Naszym celem jest zapewnienie szerokiej oferty noclegowej dla osób planujących urlop w okolicach Świnoujścia. Aby zyskać jak największą bazę apartamentów, staramy się zapewnić jak najkorzystniejsze warunki współpracy z właścicielami. Dlatego bierzemy na siebie całą pracę związaną z pozyskaniem klientów oraz obsługą lokali. Od właścicieli nie jest wymagane żadne zaangażowanie. Do działań, które przeprowadzamy w ramach współpracy należą:

  • przygotowanie oferty wynajmu apartamentu w naszym serwisie;
  • prowadzenie działań marketingowych w celu pozyskiwania klientów przez cały okres w roku;
  • przygotowanie pełnej dokumentacji;
  • przyjmowanie rezerwacji i stały kontakt z klientami
  • utrzymywanie czystości w apartamentach;
  • usuwanie ewentualnych usterek związanych z eksploatacją obiektu.

Na rentowność nieruchomości ma wpływ nie tylko wynajem apartamentu w okresie letnim, lecz również ilość rezerwacji poza sezonem. Doskonale rozumiemy urlopowe nawyki turystów z Niemiec, Skandynawii i innych europejskich Państw, którzy uwielbiają podróżować do nadbałtyckich miast, takich jak Świnoujście, w innych okresach roku np. ferii jesiennych, w Boże Narodzenie, sylwestra czy Wielkanoc.

Rozumiemy również, że w dobie Internetu, coraz więcej osób jest przyzwyczajonych do dokonywania rezerwacji apartamentów online. Wychodzimy naprzeciwko wymagającym turystom, oferując niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze system rezerwacji apartamentów online.

Kto może nawiązać z nami współpracę?

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli nieruchomości, którzy chcą wynajmować krótko lub długoterminowo swoje lokale w Świnoujściu! Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto jest gotów udostępnić swoją nieruchomość w Świnoujściu lub okolicznych miejscowościach. Właściciele mogą liczyć na to, że odpowiednio przygotujemy ich apartamenty pod wynajem, a także zadbamy o całoroczny napływ klientów.