„Wyspa Uznam”

Firma „Wyspa Uznam” zajmuje się obsługą oraz wynajmem apartamentów wypoczynkowych we współpracy z ich właścicielami. Różnorodność oferty noclegowej sprawia, że każda osoba planująca wypoczynek w Świnoujściu lub okolicach, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Misja firmy 

Naszą misją jest zapewnienie najlepszych warunków zakwaterowania dla podróżujących, niezależnie od celu ich wizyty. Starannie dopełniamy swoich obowiązków w zakresie utrzymywania apartamentów w czystości i zapewniania prawidłowego działania wyposażenia nieruchomości.


Dlaczego my?

Podejście firmy „Wyspa Uznam” skutkuje współpracą z wieloma stałymi Klientami, którzy doceniają nas za zaangażowanie, dokładność i fachowość. Wszystkie osoby decydujące się na wynajem apartamentu w Świnoujściu korzystając z naszego portalu, mogą liczyć na przejrzyste warunki umowy oraz atrakcyjne ceny.

Z kolei przy współpracy z właścicielami apartamentów zapewniamy najwyższą etykę biznesową oraz stabilne zyski z wynajmu lokalu. Aktywnie poszukujemy klientów, a także zajmujemy się wszystkimi aspektami zarządzania wynajmem nieruchomości. Tym samym właściciele mieszkania zyskują praktycznie dochód pasywny, niewymagający zaangażowania i czasu, natomiast w dowolnym okresie mogą korzystać ze swojego mieszkania w ustalonym przez siebie terminie.

Wakacje na wyspie Uznam

Świnoujście to jedyne takie miasto w Polsce, położone na archipelagu składającym się z czterdziestu czterech wysp, z których do największych należy wyspa Uznam. Właśnie na niej znajduje się turystyczna część miasta, która oferuje najwięcej atrakcji. Dodatkowym atutem okazuje się bliskość granicy z Niemcami. Można przekraczać ją bez żadnych formalności i korzystać z turystycznych walorów niemieckiej części wyspy. Podczas urlopu w Świnoujściu warto zwiedzić także Wolin, czyli największą wyspę znajdującą się w całości na terenie Polski.